MÁM PROBLÉMY S NETEM, TAKŽE OMLUVTE MOU NEAKTIVITU! DĚKUJI!Rozhovor s Willem Poulterem(Eustace Scrubb)

7. srpna 2010 v 15:55 | Čip |  Rozhovory z Narnie

Jak jste se dostal k roli Eustace? Konkurzem?

Byl jsem opravdu štastný, protože to byl můj první konkurz v Londýně. Ale byl odložen kvůli stávce spisovatelů v Americe. Takže mě o šest měsíců později kontaktovali, jestli bych se chtěl konkurzu zůčastnit znovu. Měl jsem opravdu štěstí, protože jsem za tu dobu dost vyrost. Byl jsem tedy opravdu štastný, že bude další kolo castingu, konečně jsem se tedy setkal s režisérem Michalem Aptedem a zkoušel scény s Georgii a Skandarem. Byl jsem uplný nováček a neměl jsem moc zkušeností z filmem, proto jsem byl hodně nervózní. Potom mi Michael volal a řekl mi že jsem tu roli dostal to bylo opravdu skvělé.

Kdo je Eustace v tomto příběhu?

Je to bratranec dětí Pevensiových a je to totální a kompletní spratek. Je arogantní, sobecký, nevrlý, náladový a neustále vrčí. Hrozná osoba která do příběhu patří, opravdu. Zároven, ale bylo velice legrační roli Eustace hrát. Později v příběhu Eustace prochází obrovskou transformaci a stane se z něj mnohem lepší člověk.

Ve tvém prvním filmu (Syn Ramba) si hrál tyrana. V Plavbě Jitřního Poutníka hraješ zase spratka. Řekněte nám něco o hlavním rysu těchto postav.

(směje se) Moje mamka říká: "To je jeho druhý bratr". Kdybych měl porovnat dva znaky, musel bych říct, že Lee Carter je o něco statečnější a jistě trochu jistější sám sebou. Eustace neví, kde stojí. Žije ve svém vlastním světě, po většinu času. Lee Carter je více extrovert. I on podstoupí změnu a stává se zněj mnohem hezčí bytost. Je to taková pěkná věc hrát obě strany charakterů.

Četl jsi Narnii když jsi byl mladší? Na co si vzpomínáš z Plavby Jitřního Poutníka?

Miloval jsem tyto knihy. Pokud by mi někdo před pěti lety řekl, že bych hrál ve třetím dílu Narnie tak bych mu nevěřil ani sekundu. A stále je to tak neskutečné, ikdyž jsem v souboru už tři měsíce. A tato lod byla na obalu knihy. Nyní jsem na natáčení každý den a je to úžasný. Miluju první dva filmy Narnie a doufám že tento bude taky tak dobrý. Je to zvláštní být součástí, se všemi je tu ohromná zábava.

Jaké to je stát se součástní této rodiny Narnie?Jsi tu nováček, jak tě všichni přivítali?

Mohu upřímně říct, že jakmile jsem dostal roli, Bena Barnese kterého jsem zanl jako prince Kaspiana, byl jsem tak rozrušený z našeho setkání, narazil do mě na konkurzu v Londýně. A on byl tak hodný! Snažil jsem se vyndat tužku a papír a požádat ho aby se mi podepsal, ale on mě oslovil znal mé jméno!! To samé Skandar s Geogií, všichni se ke mě chovali velice mile. Jsem nejméně zkušený herec na place a je to skličující. Ale všichni mě přivítali vřele. Byl sjem opravdu štastný že mě přijali do své rodiny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenina Zdenina | Web | 7. srpna 2010 v 19:47 | Reagovat

Já mám najradši Lucku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hosting: Blog.cz l Webmiss: Čip l Layout: LadyDariel

free counters