MÁM PROBLÉMY S NETEM, TAKŽE OMLUVTE MOU NEAKTIVITU! DĚKUJI!Březen 2011

Je mi trapně se zase omlouvat, ale...

2. března 2011 v 11:24 | Čip
Jo, tak nebyla jsem tady přes měsíc což mě strašně moc mrzí. Děkuji všem, co se sem chodili dívat jestli už náhodou něco nepřibylo. Já husa jsem taky mohla napsat proč tady tolik nepřidávám.

1) Je to docela těžké, sehnat si informace, stáhnout fotky, uložit je na blog, přeložit si informaci... Ještě ldyž se věnujete třem filmům, tak přidáte nejméně dvacet článků za den a to je práce na dvě hodiny. Nechce se mi sedět tak dlouho u PC.
2) Já jsem byla trochu... naivní, když jsem si myslela, že budu všechno stíhat, jak novinky, tak Affs, tak školu, tak kytaru a klavír. Nestíhám to.
3) Věnuji se autorskému blogu, na kterém jsem teď hlavně. Nezabere mi to tolik práce, článek sama napíšu, přidám fotku vyfocenou mnou a dělá mi větší radost přidávat tam.

Teď se asi ptáte: bude tento blog fungovat dál? Bude jasně že bude, jenže ne teď, v období "temna". Prostě, až budu mít "náladu" tak sem něco přidám.

Jo a pokud by se někdo chtěl mrknout nebo spřátelit na tom novém blogu (což nepředpokládám, asi by chtěl spřátelit jen někdo s blogem, kam si přidává všechno..), tak adresa je crazy-cip.blog.cz
Hosting: Blog.cz l Webmiss: Čip l Layout: LadyDariel

free counters