MÁM PROBLÉMY S NETEM, TAKŽE OMLUVTE MOU NEAKTIVITU! DĚKUJI!Rozhovory z Harryho Pottera

Michael Gebson mluví o Brumbálově smrti

27. září 2010 v 7:17 | Čip
Takže Michael Gabson mluvil v rozhovoru o Brumbálově smrti a mnohém dalším. Nemám náladu na překládání, takže tady to máte v angličtině:

Is Harry Potter a life sentence?
No I like Harry Potter. I died in the sixth one.

How did you find out that you died?
Erm, I think I read it in the paper. I read I'd died. It was such a shock. I thought, Jesus Christ.

Have you read the books?
I just read the scripts. I know people read the whole book but then you get cross about what's missing. A lot of actors get upset that their parts are a bit smaller.

To what extent did you have to inherit Richard Harris's performance?
No one ever spoke to me about it. Not a word. On the first film I did which was directed by Alfonso Cuaron I walked in there and I'm naturally Irish and my first accent is Irish, I will speak Irish with my parents, and I played just a slight touch of Trinity College Dublin. That light lilt. I did that and Alfonso said, "What's the accent here?" I said, "Irish." He said, "That's OK." And no one's ever mentioned it. I'm a little bit more camp, I think, a bit lighter. A bit more ethereal.


MTV Brazílie přináší rozhovor s Tomem Feltonem!

27. srpna 2010 v 10:43 | Čip
MTV Brazílie přináší rozhovor s Tomem Feltonem!

MTV Brazílie nedávno zveřejnila nový rozhovor s Tomem Feltonem (Draco Malfoy), který proběhl během akce Comic Con 2010, která se konala přibližně před měsícem. Tom hovořil o své hudební kariéře, vyvýjení jeho postavy v Relikviích smrti a také o posledním natáčecím dni, který se uskutečnil 12.června.2010. Níže najdete video z rozhovoru.

Poslední natáčecí den se pokusil vylíčit trochu podrobněji, takže prozradil, že při loučení se každý s každým "trochu neohrabaně" objímali a podávali si ruce. Pak ještě viděli 20ti minutový klip k filmu Harry Potter a Relikvie smrti a montáž záběrů ze všech osmi filmů. Při sledování těchto záběrů byl snad každý v slzách.

Zdroj: haks

Emma Thomson o Harrym Potterovi a relikviích smrti

10. srpna 2010 v 17:15 | Čip
Emma Thompson o Harry Potterovi a Relikviích smrti

V novém rozhovoru, promluvila herečka Emma Thompson o své malé roli profesorky Sibylly Trelawneyové v Harry Potterovi a Relikviích smrti (část II.). Na natáčení prý strávila jen dva dny a krátce zmínila, že v Relikviích uvidíme i její sestru Sophie Thompsonovou, která ztvární zaměstnankyni Ministerstva kouzel, Mafaldu Hopkirkovou.

"Bylo to velmi rychlé", přiznala jen dva dny strávené na natáčení. "Jen jsem tam párkrát musela zamávat hůlkou a udělat něco jako 'úúúúú-úúú' nad mrtvými těly. Jednoduše, chtěli do filmu dostat každého, kdo se tam objevil."

"Myslím, že tam byli úplně všichni", řekla Thompson k dlouhému sezname aktérů. "Prakticky i celá moje rodina. Moje sestra právě skončila. Nemůžu si vzpomenout na jméno její postavy, ale myslím, že to byla podstatně významná úloha."

"Mám její fotku s Danielem jak ji někde táhne, ale nevím co dělali, protože jsem to ještě neviděla." 
 

Reklama
Hosting: Blog.cz l Webmiss: Čip l Layout: LadyDariel

free counters