MÁM PROBLÉMY S NETEM, TAKŽE OMLUVTE MOU NEAKTIVITU! DĚKUJI!Rozhovory z Narnie

Skandar Keynes o třetím dílu letopisů narnie

6. listopadu 2010 v 8:06 | Čip
ROZHOVOR SE SKANDAREM KEYNSEM
ALIAS EDMUNDEM

Natáčení tohoto filmu proběhlo v kratšém čase než ostatní, bylo to pro vás náročné?
SK: No, bude to samozřejmě uplně jiný styl filmu. Protože s Andrewem jsme trochu více pracovali na jednotlivých scénách, oproti tomu ted uděláme jen pár záběrů a je to hotovo.

Myslíte si že vám to pomůže v růstu jako herci?
SK: Ano, přesně tak. Andrew byl skvělí režisér na předchozí filmy, s ním jsme na všechno měli spoustu času. Michael jde ven, udělá pá záběru a jde dál jo to normální režisér dělá. Byl to skvělí zážitek vidět jak to doopravdy funguje a my jsme museli reagovat na výzvy.

Jak si myslíte že se vaše postava změnila od předchozích filmů?
SK: Pokračoval ve svém vývoji dál. Nýní si je ale jistější a snaží se stát vůdcem, ale to je Kaspianovo místo. Uplně vyrostl a je z něj zcela jiný člověk než byl v prvním dílu.

Co přináší nová postava Eustace-Willa Poultra do tohoto filmu?
SK: Willův charakter přináší jiné hledisko dobrodružství. Je to zajímavé, protože jeho charakter je ufnukaný a nelíbí se mut to co se děje a chce domů. Will ho hraje opravdu skvěle. JE to jako další rozměr který se přidá k dynamice. Je to opravdu super.

Jaké to bylo natáčení na palubě?
SK: Zábavné. Někdy narazíte a chcete se dostat pryč, ale nemůžete. Ale jsou určitě i horší místa k natáčení.
Loď na mě velice zapůsobila když jsem ji poprvé uviděl, co si myslíte?
SK: Ano, je působivá a neuvěřitelná. Myslím proto, že to bude na obrazovce vypadat skvěle. Jsem nadšený z zoho až to lidé uvidí.

Jak vidíte svou kariéru po skončení Narnie?
SK: Nejsem si ještě tak uplně jistý. Určitě bych chtěl zkusit jít na univerzitu.

A co chcete dál studovat?
SK: Nejsem si opravdu jistý. Neustále měním názor, takže ještě uvidím.

Chtěli bysze natočit další "Narnia" film? Nebo snad jiný?
SK: Není ještě naplánované natáčení další "Narnie"film. Ale pokud dostanu nabídku na dalšího Jamese Bonda, nebáhám a vezmu to, ale kromě toho nevím.

Jak by tedy měli vypadat další filmy k natáčení?
SK: Záleží na tom, jaký by byl děj. Ale mohl by to být akční nebo dobrodružný film. Jinak si na nic dalšího nevzpomínám.

S kterým hercem byste chtěl opravdu spolupracovat?
SK: Zejména ne. Vím ty herce, kteří myslím jsou neuvěřitelní ale já bych chtěl pracovat s kýmkoliv.

A jaká byla spolupráce s Benem Barnesem?
SK: Ben je skvělé. Opravdu je zajímavý a skvěl, protože vystupuje jako herec a onmá obrovské charizma.

Jaké to bylo nemít vedle sebe Williema a Annu?
SK: Velice smutné. Přál bych si aby byli snámi. Ale už se přesunuli dál.

Gerogie Henley o třetím filmu letopisů narnie

6. listopadu 2010 v 8:02 | Čip
ROZHOVOR S GEORGII HENLEY
ALIAS LUCIÍ

Jaké to bylo vrátit se do Narnie potřetí?
GH: Myslím, že to bylo skvělé. Byla jsem taknadšená že tam mohu být. Je to totiž moje nejoblíbenější kniha ze série. BYla jsem opravdu nadšená když jsem mohla bát součástí. Bylo to sice trochu jiné, ale myslím si že je změna dobrá.

Jaký je rozdíl mezi režiséry Michaelem Aptedem a Andrewem Adamsonem?
GH: Nemyslím si že by šlo je oba porovnávat. Jsou to úplně rozdílní režiséři a myslím si že oba mají skvělí styl. Miluji Michaela, je fantastický. To co dělá s filmem je geniální. Obdivuji Andrewa a myslím že odpovědí na jeho práci jsou jeho filmy.
Nemyslím si že by tento díl byl horší nebo lepší, jen bude jiný.

Proč je tato kniha vaše nejoblíbenější?
GH: Prostě se mi líbí ten nápad mnoha různých dobrodružství. Líbí se mi také námořnický styl co provází celou knihou. Mám ráda tu skutečnost že se vše odehrává na lodi. Myslím si, že je to takový jiný nápad. Je to uplně odlišné od ostatních příběhů.

Když jste poprvé viděla Jitřního Poutníka, co sjte si myslela?
GH: Bylo to duševní. Je to obrovské a krásné, je to uplně to co jsem si předdstavovala, což je skvělé

Jak vyrostla vaše postava v tomto filmu?
GH: Co se naučíte o Lucii v tomto filmu je že je lidská. Ona teprve ted roste a stává se zní teenager. V předchozích filmech byla nejčištčím znakem, velice dobrá,statečná a pravdivá. Tento film tentokrát ukazuje že má i temnější stránku. Každý vživotě udělal něco na co nebyl pyšný. A myslím že i Lucie takové momenty má.

Jaké to bylo nemít Williama a Annu u sebe na natáčení?
GH: Myslím, že těžké. Bylo těžké pracovat bez nich, protože jsem na to byla zvyklá. To ale neznamená že tam bylo méně zábavy. Miluji Annu a Wililama a je to škoda.

Můžete nám říct i něco o charakteru Eustace?
GH: Eustace přináší komedii a projde transformací, která myslím, provází spoustu lidí během života. Začne jako fracek ale Narnie ho změní a formuje jeho život.
Co si myslíte o novém herci(Will Poulter) ?
GH: Prostě si myslím, že je naprosto fantastický, je to nejúžasnější herec. Je přesně to co jsme pro film potřebovali. Je legrační částí tohoto filmu.

Kde vidíte svojí kariéru po Narnii?
GH: Ráda bych potom to víc. Nechci lhát a říkat že herectví je pro mě na částečný úvazek, to opravdu není. Školu mám opravdu ráda ale ráda bych pokračovala v herectví jestli budu moct. Chtěla bych do budoucnosti zkusit něco jiného než fantasty

Je tu někdo, jehož kariéru by jsi chtěla napodobit. Koho obdivujete?
GH: Já opravdu vzhlížím k lidem kteří experimentují v různých oblastech, myslím si, že Johnny Depp je opravdu dobrý herec a obdivuji ho že zvládl zahrát tolik žánrů. Cate Blanchett je také skvělá herečka kterou obdivuji. Jsou to asi moji dva nejoblíbenější. Potom ještě francouští herci, přijde mi že dokáží vyjádřit mnohem víc. Jako Audrey Tautou a Marion Cotillard, miluji jejich herecké vyjádření.

A s kterým by jste chtěla třeba do budoucnosti spolupracovat?
GH: Johnny Depp.

Rozhovory s Aptedem a Johnsonem

29. září 2010 v 16:43 | Čip
Na narniawebu se oběvil rozhovor s řežiséren Miachaelem Aptedem a členem štápu Markem Johnsonem.
Nechce se mi to překládat, sem líná, takže si to přečtěte v angličtině. S mími znalstmi z angličtiny by t odopadlo katastrofálně ;D.

Michael Apted:
Q: What's the real story on re-casting the voice of Reepicheep for "Dawn Treader"? At first Bill Nighy was supposed to do the voice, and then Simon Pegg got the role.
Apted:
Well, I did it with Bill, first of all, but it turned out that he was perhaps a little too old for it. He was great. I loved it. I did record him, but then we looked at it very carefully, and thought, "Well, it doesn't quite have that energy." He has more drollness of a slightly older man. And he was very disappointed, and I was upset. But you know, Simon came in, and we auditioned a lot of people. Simon was very good. He came in and just nailed it.
Q: Can you clear up any rumors about why Eddie Izzard was not asked to reprise the role of Reepicheep?
Apted:
I wanted to make some changes. I changed Caspian's accent. And I wanted to change [the voice of Reepicheep], because I thought we'd get more humor out of it. It was just my choice, really.
Mark Johnson:
Q: What lessons did you learn from working on "Prince Caspian" that you took with you in working on "Dawn Treader"?
Johnson:
it's really the books. People almost want us to apologize that "Prince Caspian" took us away from the world of "The Lion, the Witch and the Wardrobe." It's in the books. We had to the one next because of the kids, or we would never have been able to do it. I did learn that it's very important, this whole notion of Narnia and Narnia creatures and being back there, as opposed to being more earth-bound. We learned to embrace the magic and the wonder of Narnia, as opposed to being more concrete, I think. And this ["Dawn Treader"] book really leant that to us.
Q: I know you get asked this question a lot, but I'll ask anyway: Will there be a fourth "Narnia" movie?
Johnson:
Keep in mind that the two youngest Penvensie kids, Lucy and Edmund, don't come back, so the next movie will have Eustace. We could do "The Silver Chair" or we could do "The Magician's Nephew."

http://s3.narniaweb.com/wp-content/uploads/2010/09/54098cbb2e551444424fc524d92ac8d1.jpg
Na obrázku z leva Johnson a Apted.

Rozhovor s Benem

2. září 2010 v 13:53 | Čip
fantasy-filmy.blog.cz


Co můžem očekávat od třetího filmu Narnie?

Ben: Tento film je o mnoho vyspělejší, než ty dva předchozí. Magický aspekt všech příběhů nebyl ani tentokrát vynechán, ale film:Plavba Jitřního Poutníka je spíše dorbrodružný než fantasy.
Kaspian je nyní nový král Narnie a spolu s Lucii a Edmundem, se vydává na velkou výpravu, na palubě lodi Jitřního Poutníka. Cílem je najít Aslanovu zem. Takže vtšina scén se odehrává na moři, což nebylo zrovna jednoduché. V Hollywoodu se často říká že natáčení na vodě je nebolestnější ze všech...Souhlasím (smích), ale já se ohromě bavil.

Vydání filmu do kin se blíží, jaký máte pocit? Je ten tlak na vás menší, než v době vydávání Prince Kaspiana?

Ben: Ano, mnohem nenší. Propagování Prince Kaspiana bylo pro mě velmi stresující, protože Disney má velký propagační program a všichni ode mě hodně očekávali. Opravdu jsem se obával reakce veřejnosti a fanoušků, nechtě jsem někoho zklamat. Dnes mám o tři nebo čtyři roky více zkušeností a naučil jsem se jak tlak zvládnout. Myslím si, že při propagaci tohoto filmu budu o mnoho více vklidu.

Film nyní neprodukuje Disney ale Fox. Změnilo to něco?

Ben: Ne, krom toho že na začátku filmu bude jiné logo, rozdíl nepoznáte. I když se změnil celý tým a výrobci, nové studio chtělo aby film zapadl do kontinuity předchozích filmů. Fanoušky mohu uklidnit: najdou Narnii kterou milují. Jediným velkým rozdílem je že uvidí film v 3D. Musím se přiznat že se opravdu těším na výsledek.

Prý jsi byl během natáčení zraněn. Můžeš nám říct, co se stalo?

Ben: Se Skanarem jsme natáčeli souboj na měče, ale špatně jsem vypočítal jeden z jeho pohybů a byl jsem zasažen do obličeje. Zpočátku to opravdu bolelo a já si byl jist že můj nos je zlomený, Naštěstí tomu tak nebylo, zbyl mi jen oteklý ret na několik dní. V příběhu, je to vždy Skandar kdo se bojí. Byl bílý jako papír když viděl jak přišel lékař na scénu.(smích) Ale nic z toho nebyla jeho chyba. Když se natáčí bojové scény, jako byla tato, tyto věci se stávají.

Starší rozhovor s Benem Bernesem(princ Kaspian)

9. srpna 2010 v 13:26 | Čip

Domov je...
Wimbledon, kde jsem vyrůstal. Teď tam žiju už rok se svým mladším bratrem Jackem. Líbí se mi, že je to mimo centrum Londýna.

Jakou poslední divadelní hru jste naposledy v Londýně viděl?
Viděl jsem Jamese McAvoye ve hře "Tři dny v děšti" (Three Days in Rain), ale to je už před dlouhou dobou. Minulý rok jsem byl sedm měsíců pryč, ale když jsem v Londýně, snažím se podporovat herce, které znám.

Jakou radu byste dal turistům?
dívejte se nahoru. Je tam spousta úžasných chrličů.

Rozhovor s Willem Poulterem(Eustace Scrubb)

7. srpna 2010 v 15:55 | Čip

Jak jste se dostal k roli Eustace? Konkurzem?

Byl jsem opravdu štastný, protože to byl můj první konkurz v Londýně. Ale byl odložen kvůli stávce spisovatelů v Americe. Takže mě o šest měsíců později kontaktovali, jestli bych se chtěl konkurzu zůčastnit znovu. Měl jsem opravdu štěstí, protože jsem za tu dobu dost vyrost. Byl jsem tedy opravdu štastný, že bude další kolo castingu, konečně jsem se tedy setkal s režisérem Michalem Aptedem a zkoušel scény s Georgii a Skandarem. Byl jsem uplný nováček a neměl jsem moc zkušeností z filmem, proto jsem byl hodně nervózní. Potom mi Michael volal a řekl mi že jsem tu roli dostal to bylo opravdu skvělé.

Kdo je Eustace v tomto příběhu?

Je to bratranec dětí Pevensiových a je to totální a kompletní spratek. Je arogantní, sobecký, nevrlý, náladový a neustále vrčí. Hrozná osoba která do příběhu patří, opravdu. Zároven, ale bylo velice legrační roli Eustace hrát. Později v příběhu Eustace prochází obrovskou transformaci a stane se z něj mnohem lepší člověk.

Ve tvém prvním filmu (Syn Ramba) si hrál tyrana. V Plavbě Jitřního Poutníka hraješ zase spratka. Řekněte nám něco o hlavním rysu těchto postav.

(směje se) Moje mamka říká: "To je jeho druhý bratr". Kdybych měl porovnat dva znaky, musel bych říct, že Lee Carter je o něco statečnější a jistě trochu jistější sám sebou. Eustace neví, kde stojí. Žije ve svém vlastním světě, po většinu času. Lee Carter je více extrovert. I on podstoupí změnu a stává se zněj mnohem hezčí bytost. Je to taková pěkná věc hrát obě strany charakterů.

Četl jsi Narnii když jsi byl mladší? Na co si vzpomínáš z Plavby Jitřního Poutníka?

Miloval jsem tyto knihy. Pokud by mi někdo před pěti lety řekl, že bych hrál ve třetím dílu Narnie tak bych mu nevěřil ani sekundu. A stále je to tak neskutečné, ikdyž jsem v souboru už tři měsíce. A tato lod byla na obalu knihy. Nyní jsem na natáčení každý den a je to úžasný. Miluju první dva filmy Narnie a doufám že tento bude taky tak dobrý. Je to zvláštní být součástí, se všemi je tu ohromná zábava.

Jaké to je stát se součástní této rodiny Narnie?Jsi tu nováček, jak tě všichni přivítali?

Mohu upřímně říct, že jakmile jsem dostal roli, Bena Barnese kterého jsem zanl jako prince Kaspiana, byl jsem tak rozrušený z našeho setkání, narazil do mě na konkurzu v Londýně. A on byl tak hodný! Snažil jsem se vyndat tužku a papír a požádat ho aby se mi podepsal, ale on mě oslovil znal mé jméno!! To samé Skandar s Geogií, všichni se ke mě chovali velice mile. Jsem nejméně zkušený herec na place a je to skličující. Ale všichni mě přivítali vřele. Byl sjem opravdu štastný že mě přijali do své rodiny.

 
 

Reklama
Hosting: Blog.cz l Webmiss: Čip l Layout: LadyDariel

free counters